Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha elvágtam az ujjam 4 napja...

Ha elvágtam az ujjam 4 napja és még mindig felszakad visszamenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
7mm mélyen vágtam bele konyhakéssel vagy fél órán át véreztem, azt mondták nem kell bevarrni de nekem gyanus hogy bőrragasztás meg semmit nem csináltak, le van ragasztva meg betadin stb de így hogy szét van nyílva félek hogy elfertőződik ennek ellenére is hogy fertőtlenítem többször
2020. jan. 27. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Langyos vízben áztasd ki napi 2szer , minél többször kiázik annál hamarabb gyógyul .
2020. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne áztasd, semmi garancia nincs, hogy a víz csírátlan. Ragaszd, majd begyógyul. Nem 4 nap alatt.
2020. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy áztasd.... Te jó isten, ennél rosszabb tanácsot talán még nem is láttam eddig. Octosept-el, vagy betadinnal fertőtlenítsd alaposan, majd ragaszd le. Ha vizes lesz, vagy lejön a ragasztás, akkor ismételten fertőtlenítsd, és ragaszd.
2020. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi akkor nem megyek, csak begyógyul valamikor,

első válaszoló kb általános iskolában megtanulod hogy sebeket nem szabad áztatni wtf

2020. jan. 28. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!