Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A csontrepedés minden esetben...

A csontrepedés minden esetben bedagad és lilul? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Lassan két hete, hogy idegességemben (kaptam egy kisebb sokkot) beleboxoltam a parkettába. Azóta nem szűnik a fájdalom. Nem vészes, bírható, és nem folyamatosan fáj, csak bizonyos mozdulatoknál belenyilall. Mozgatni is tudom. Feldagadva nincs a kézfejem, nem is volt, csak tényleg rendkívül minimálisan, lila is csak egy kis helyen volt 3 napig a bütykeimnél (ott érte az ütés). Viszont az az érdekes, ezért aggódom, hogy talán repedés, hogy nem a bütykeimnél fáj, annak ellenére, hogy ott érte az ütés, hanem a kézfejem közepén az egyik kis vékony csontnál, meg egy másiknál lentebb a csuklómhoz közel. És most már néhány mozdulatnál, amikor belenyilall, utána az alkarom egy része is lezsibbad pár pillanatra. Meg például tányér fogásnál olyan béna ez a kezem. Tudom tartani, de úgy érzem, hogy mindjárt elejtem. Ilyenkor nem fáj, csak ez a fura érzés, hogy mindjárt kiesik a kezemből. Lehet repedés úgy, hogy sem dagadás, sem lilulás nincs? Tényleg ha ránézek full ugyanolyan, mint az ép kezem.
2016. dec. 8. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De lehet izületi sérülésed is,ami semmivel nem jobb és kevésbé súlyos,mint a repedés. Már akkor el kellet volna menned orvoshoz,most meg már főleg!
2016. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiamnak amikor az alkarja tört el, nem volt sem lilulás, sem dagadás, meg sem akarta röntgenezni az orvos csak nagy könyörgésre, még jó, hogy nem küldött minket haza.
2016. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hűha! Akkor holnap megyek a sebészetre!
2016. dec. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!