Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Olyan műanyag tálkában puhítot...

B.zoltán73 kérdése:

Olyan műanyag tálkában puhítottam meg a mikro-ban a vajat, ami nem használható mikrosütőben, jelent ez vmilyen eü kockázatot?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 11:16
1 2
 11/14 anonim válasza:

Négyes vagyok és én nem pontoztam le senkit.

Csak most téged mert sötét vagy mint egy barlang, és az ilyen sötét hülyékhez hasonlóan egyből támadsz és személyeskedsz.

Egyébként a mobil teljesen más frekvencián működik mint az a hullám ami a kajádban lévő "sejteket átrendezi"

Gondolkozzál már egy kicsit mielőtt dumálni kezdesz.

2020. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Meton ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, milyen frekvencián megy, mikrohullámot használ mindkettő. A teljesítmény nem ugyanaz, mert a mobil 1 wattot használ, a mikrosütő meg 1300-at. Tegyél a mikrosütő mellé egy neon lámpát. Ha kigyullad, akkor kijönnek a mikrohullámok, egyébként nem. Mobilnak nincs akkora teljesítménye, hogy ez működjön.
2020. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Arra gondoltam hogy ha a mikróban lévő mobilt fel lehet hívni, az nem egyenlő azzal, hogy a mikró hullámai is ki tudnak jönni.
2020. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Meton ***** válasza:
Értem, de csak annyiban más, hogy a mobil minden irányban sugároz, például a mikró ajtaja fele is. A mikróban viszont irányított sugár van, ami az ajtó fele nem sugároz. A rádióhullám amúgy ugyanaz, leszámítva, hogy a mobilnál kommunikációra használjuk, a mikrónál pedig melegítésre. Mint a gyertya lángja. Azzal is lehet világítani és melegíteni is. A láng ugyanaz, csak más tulajdonságait használjuk ki.
2020. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!