Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Nagyon megijedtem mivel, nagyon sokat recseg a lábam, és az egyik osztálytársam azt mondta biztos agyrákos vagyok, ez igaz, nagyon félek (? )

F17

Keress kérdéseket hasonló témákban: recsegés, rák, ágy, agyrák, félelem, halál, fej, CS:GO

febr. 12. 11:36  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az osztálytársad orvos? Nem hiszem. De még csak esze sincs sok,ha ilyennel ijesztget. A ráktól nem recsegne a lábad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont febr. 12. 11:41 Privát üzenet
Egyébként hol recseg? Sportolsz valamit?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont febr. 12. 11:41 Privát üzenet

Hát, hogy a fejeddel van baj, az biztos.

De nem rák.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont febr. 12. 12:00 Privát üzenet
Ez igaz lehet.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont febr. 12. 12:21 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Micsoda egy kérdés! Őrület!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont febr. 12. 12:38 Privát üzenet
Biztosan nem vagy agyrákos. Ez lehet a növekedéstől is. Érdemes lenne Porcerő Forte kapszulát szedned erre a problémára!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont febr. 12. 12:44 Privát üzenet
Hülyeség, egyáltalán nem vagy agyrákos. Ez egyértelműen a tüdőrák tünete.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont febr. 12. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, most megnyugodtam kicsit:)

#7 miből gondolod, hogy tüdőrák?

# 8/11Időpont febr. 13. 01:51 Privát üzenet
Nem vitatkozom, legyen akkor gégerák.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont febr. 13. 07:55 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Ne hallgass az ilyen hülyékre, mint az osztálytársad! Van egy népi mondás: bolond lyukból bolond szél fúj! Ilyesmit még kitalálni is, hogy a lábból hallatszó hang agyráktól van! Szerintem ilyen nincs. Ne félj!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont febr. 13. 09:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik ha levágják a péniszed? A kérdés komoly, mert múltkor megvágtam borotvával és nagyon megijedtem! Mielobbi valaszoknak orulnek mert nagy panikban vagyok
Üdv. A tegnapi nap folyamán, ráugrott az osztálytársam a hátamra, azóta eléggé fáj. Ha ülök, ha állok, ha mozgok. Csináltam egy pár felülést de szét szakad a derekam. Mit csináljak? Sziasztok!
Ma egy drága osztálytársam szájon ütött és felrepett a szám meg 15 percig megallás nélkül vérzett?
Lehet valami bajom ha a 70 kilos osztálytársam ráugrott a hátamra (40kg vagyok 150 cm ) és elvittem egy olyan 20 méterig hátfájdalmat nagyon ritkán naponta egy fél óráig maximum tapasztalok?
Most ahogy ideges voltam hitelen fére csináltam a nyakam és ropant eggyeT nagyon megijedtem beszédültem egy kicsit szerintetek lesz valami bajom? (13 éves fiú vagyok)
Achilles szalag teljes szakadás, műtét után 1 héttel itthon gipazsín, kötés a lábamon. Kicsúszott a mankó a kezemből és ráterheltem a lábamra. Nagyon megijedtem, bajt csináltam, Elszakadhatott újra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!