Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Abból lehet baj, ha véletlen...

Abból lehet baj, ha véletlen lenyelte a műanyag villa egyik fogának egy kis darabját?

Figyelt kérdés

Abból lehet baj, ha véletlen lenyelte a műanyag villa egyik fogának egy kis darabját?

Kb: fél centi hosszúságút, tehát annyira nem nagy.


2020. febr. 21. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül lenyelte. Kétszer is így írod. Ki? Kisgyerek? Vagy félreírtad? Te?
2020. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen véletlen írtam úgy. Gondolom a szó javító átírta. Én nyeltem le (beletort a húsba és rágás közben nem vettem észre, hogy hiányzik a villa egyik fogának egy kicsi.) Siettem az evéssel, így a rágás közben sem vettem észre.
2020. febr. 21. 13:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Megint átírt egy szót. *Fogából
2020. febr. 21. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy, szerintem simán átmegy az emésztőrendszereden. A letört villadarab szárának milyen a vége? Vízszintes, vagy hegyes, éles? Ha vízszintesen tört le, akkor nem hinném, hogy gond lenne. Akkor lehet baj, ha tűhegynyi éles a vége, mert akkor a lenyelt darab is ugyanolyan, az okozhat bélátfúródást. Szóval, hogy sikerült lenyelned? Éles, vagy tompa a maradék villafok vége?
2020. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja még annyi: az eleje a műanyag villáknak nem tűszerű a vége, ezért kérdezem, milyen a törésnél, ami megmaradt belőle.
2020. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ferdén tört el a hegye, de nem mondanám azt, hogy túl hegyes. Legalább is a törés alapján.
2020. febr. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!