Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire lesz látható a...

Mennyire lesz látható a varrási seb? 17/F

Figyelt kérdés

2 hete volt egy alkarműtétem,szépen gyógyulgat,azt mondták,hogy a fáslit pár napon belül le lehetett venni,csak a tapaszok vannak már,amik a sebet fedik le,de már jön le,és a varrási seb is ki van száradva,és volt ahol lejött,és alatta ott van a gyógyult seb,és eléggé látszik. Mennyire fog ez így maradni,nyilván fog egy kicst halványodni,de van valami módszer,amivel meg lehet akadályozni hogy nagyon látható maradjon? Gondolok én,hogy vegyem le a tapaszt,a levegő jót tesz neki,kenjem be valamivel,mossam meg,stb..


így néz ki:


[link]


Még 2 hét mulva kell visszamennem,de addig szerintetek mit tudnék tenni annak érdekében,hogy ne legyen annyira látható? Tudom hogy fog látszódni,meg majd halványul,de mivan ha mégse?!


2020. febr. 27. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Curiosa-van kenjed, az segíti a sebek hegmentes gyógyulását.

[link]

2020. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Majd ennél lesz még bőrszínűbb, de sokat már nem változik, így marad.
2020. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!