Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon csúnya marad az égési seb?

Nagyon csúnya marad az égési seb?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete lecsapott sütés közben a forró olaj a kézfejemen, nagyjából 1x5 cm-es széles folt lett ott. (Voltam az ügyeleten, közölték, hogy ezért be se kellett volna jönni, szóval kb magasról tettek rám...) Azóta gyógyulgat, húzódik össze. Nagyon fáj. Hólyagok nem voltak, de mostmár nagyon sebes, 2 napig vérző, nyílt seb volt ott. Szintén kb 2 napig gennyezett is, de nem mertem önkényesen belekenni semmit... Meddig fog megmaradni a nyoma? Szabad vele nyáron majd napozni?
2020. márc. 7. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig fog látszani, de idővel halványul, legalább 5-7 hónap kell majd neki, hogy teljesen eltünjön.
2020. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Napozástól nagyon csúnyán el fog ütni nyáron a körötte lebarnult résztől?
2020. márc. 7. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik égés a karomon 1 évig látszódott, 1 széles fehér csík maradt a helyén, de utána teljesen elmúlt.
2020. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Panthenol hab jó rá. Valamint még jobb a hidrokolloid nedves kötszer. Napokig rajtamaradhat, ezüstkolloid van benne. Szuperül gyógyít. Tapasztalat! Kérdezd meg a patikában!
2020. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!