Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak? Vágási hegek!

Mit csináljak? Vágási hegek!

Figyelt kérdés
Tömör rövid leszek. A karomon van 7 darab kereszt irányú halvány vágás, és 3 darab csúnyább vágás de az pedig hosszában! Szégyenlem magam evégett megvoltak a gondjaim bajaim amiért ezt tettem. Lényegtelen kb fél éve nem megyek ki rövidújjúba az utcára mert félek hogy elitélnek az emberek, igen ilyen melegben sem mert szégyenlem is hogy ilyet tettem nem ilyen ember voltam de ez jött össze... Itthon persze nem takarom eleinte itthon is takartam de már látták már mindegy. Mit tudok vele csinálni? Nem élhetem így az életem hogy abba a tudatba vagyok hogy sosem megyek ki rövid újjúba az utcára meg a városba, de elítélnek tudom milyenek az emberek megnézik stb... Ezt nem szeretném. Mit tegyek? el tüntethető vajon valahogy? Nem kérek abból hogy akkor minek csináltad mért nem nyakad vágtad el stb... mert lehet, hogy amiken én átmnentem azokon más átment volna és már nem élne, és ő is felakarta volna adni...

2018. aug. 24. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Arra már rájöttél, hogy melyik film nézése után történt ill. kezdődöütt ez veled?


Soha többet ne nézd meg azt a filmet.


Körömvirágkrémmel kend. Pár év és el fog tünni, ha nem nagyon mély a vágás.

2018. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viseld büszkén a harci sebeid :)


Ha nagyon nem tudod elfogadni megoldást nyújthat a lézeres hegeltávolítás, de annak az ára igen borsos, alkalmanként 10k körüli.


Striák esetében láttam, hogy tetoválni szokták őket, az egészséges bőrrel megegyező színűre akár ez is lehet egy opció.

2018. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aloe gél segít.
2018. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!