Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájdul meg a (bal)...

Mitől fájdul meg a (bal) csípőmnél elöl az izom ha közepes vagy komolyabb izommunkát végzek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A bal csípőm elülső oldalán az az izom amely azért felel, hogy felemeljem a térdem, tavaly nyár óta (amikor betonozásnál a nehéz talicskát toltam) minden közepes vagy annál komolyabb edzésnél v fizikai igénybevételnél megfájdul, sajnos nagyon. pl most voltam 2x futni, egy 4 és 7,5 km-es távot, úgy h idén még csak kb 4x voltam korábban január környékén futni és most is már szörnyen fáj. Enyhe "gyógytorna jellegű" kis finom tornától nem javul hanem romlik, sajnos már kb 3ik v 4ik alkalommal jön elő az elmúlt 7-8 hónap folyamán, aki tud vmit segítsen!

2020. ápr. 1. 23:55
 1/1 anonim válasza:
Én bringázás közben estem rá a vállamra, nálam is hasonló fájdalmak jelentkeztek minden mozdulatnál. A gyógytorna (Yotube-on rengeteg ilyen videó van) sokat segített, amit kiegészítettem a Dr.Kelen Regeneráló Sportkrém kúraszerű használatával. A kettő kombója sokat segített, hátha neked is beválik. Jobbulást! 😊
2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!