Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bel boka törés után vagyok 2...

Bel boka törés után vagyok 2 naőja vették le a gipszet de nincs gyogytorna a virushelyzet miatt. Ötletek?

Figyelt kérdés

6hétig volt gipszben a lábam egy csont letört ami visszafort a helyére nem volt drotozva meg semmi szoval nem olyan nagyon durva törés (szerintem,nem tudom még másmilyen nem volt) és nem tudom hogykéne gyogytornáznom, milyen gyakorlatot kéne csinálnom. az első nap amikor levették a gipszet még fájt a lábam ugyis hogy nem csináltam semmit vele de már az elmult

3. nap már a sarkam fájdalom nélkül le tudom tenni de telitalpon még kényelmetlen



2020. ápr. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtubon nézzél videókat szépen fokozatosan csináld
2020. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíméld a fájós lábadat.
2020. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen esetben kell gyógytornát biztosítani.
2020. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aztmondták otthon kell,de nem tudom hogy mikor kéne elkezdeni hány nap után vagy egyböl mert felvan dagadva alábam most és nem tudom hogy kéne vagy nem
2020. ápr. 12. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!