Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka törés/repedés, vagy csak...

Boka törés/repedés, vagy csak erősen megsérült?

Figyelt kérdés
Tegnap délután egy motoros borulás után megsérült a jobb bokám. Akkor még nem volt nagy gond, éreztem hogy fáj de utána estig mentem jöttem, tettem a dolgom, motorra is ültem. De éjjel feldagadt a bokám két oldala, és azóta rá sem bírok szinte állni. Tegnap éjjel óta kapja a jeget és fájdalom/gyulladáscsökkentő kenőcsöt. Lehetséges hogy eltört vagy megrepedt? Mondjuk akkor aligha tudtam volna délutántól estig gond nélkül járkálni, de ma már viszont rá sem tudok állni, létezik hogy csak ennyire megütöttem?

2019. aug. 15. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor eltört a bokám semmi bajom nem volt meg sulibol is haza jottem, de utana kezdett faj de annyira hogy labra sem tudtam allni, 2x akkora dagadt a bokam. Ugyhogy mindnekepp nezesd meg dokival
2019. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el dokihoz.
2019. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!