Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Orrba vágtam magam eléggé és...

Orrba vágtam magam eléggé és fáj elől a fejem komoly lehet?

Figyelt kérdés
Szóval történt velem hogy egy fémrudat, kb 20 kiló, eléggé szerencsétlenül húztam ki és az orrom bal oldalán felül belevertem. Nem szédültem utána, semmi roppanás, semmi vérzés nem értem hogy lehettem ilyen szerencsés ezen a téren. Maga az orrom enyhén fáj, bedagadt és egy kisebb seb van ahol odaütöttem, viszont hát kb azóta vagy akkor vettem észre a homlokomnál lüktetve fáj néha gyengén néha majdnem erősen a fejem. Az a baj nem tudom hova tenni mert lehet a huzat miatt, de lehet azért mert fáradt vagyok meg nem igazán ittam vizet sem egész nap. Esetleg valakinek valami ötlet, hogy meg kéne nézetnem vagy valami?
2020. ápr. 20. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy komoly. Egyél, igyál, vegyél be egy fájdalom csillapítót, ha ettől nem múlik. A mélyhűtőből meg tekerj be valamit törülközőbe/ konyha ruhába, és óránként 10 percre tedd az orrodra.
2020. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh akkor megnyugodtam köszönöm. Már jöttek minden belsővérzéses dologgal meg orrsövényferdüléssel :D
2020. ápr. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!