Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a kezemmel? Furcsák...

Mi történt a kezemmel? Furcsák a tünetek!

Figyelt kérdés

Valamikor tegnapin nap észrevettem, hogy a jobb kézfejemen és néhány ujjamon nagy piros foltok jelentek meg amik fájnak. ha megnyomogatom véreznek..


Nagyon fura. Mintha elhalt volna a bőrréteg. A fotókat nem tudom hogyan tudnátok megnézni..


Kb 1x1cm-es területek, de néhol inkább 20x1 cm-es. Sötétvörös és mintha 10000 tűszúrás lenne azo na kis területen úgy vérzik. Bekötöttem, lebetadinoztam, mert nem tudom hogy hogyan szereztem.


És mondom, ha ökölbe szorítom a kezemet akkor vérzik. ilyen kis vérpöttyök jelenek meg. Tisztára olyan, mintha elhaltak volna a sejtek azon a területen. mintha erős sugárzás ért volna.


2020. ápr. 22. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiszáradt.
2020. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használsz alkoholos kézfertőtlenítőt?
2020. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

“ Tisztára olyan, mintha elhaltak volna a sejtek azon a területen. mintha erős sugárzás ért volna.”


Fogalmad sincs milyen, amikor elhal a szövet, és ha erős sugárzás ér. Ennél fogva ne is próbáld bemagyarázni magadnak, kérlek. Vagy kiszáradt, ahogy már mondták, esetleg lehet ekcéma is.

2020. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát képzeld tudod milyen az amikor 10 röntgenes sugárzó anyaghoz érsz hozzá. nagyapámmal történt meg egyszer.. de mindegy ne menjünk bele. Amúgy miért vagy ilyen ellenséges?


Hogy száradhatott ki? minden este bekenem níveával.. nap közben többször is megmosom. Alkoholos fertőtlenítőt nem használok. csak sima szappant

2020. ápr. 22. 17:00
 5/8 A kérdező kommentje:
és nem magyarázom be magamnak, csak ahhoz hasonlítottam. Mivel tudom, hogy az milyenezért felhoztam példának.
2020. ápr. 22. 17:09
 6/8 A kérdező kommentje:

ja és egyáltalán nincs felrepedezve vagy megkeményedve a bőr

tiszta puha..

Úgy képzeljétek egy mint egy horzsolást, csak szinte átlátszó a bőr, látni a kék ereket és alapból vörös. és vérzik.

2020. ápr. 22. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, oké, akkor erős sugárzás érte. Most boldog vagy? :D
2020. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi? nem dehogy. Ennyire gyerekes vagy? MOndom, hogy csak OLYAN.. de nem aaaaaz
2020. ápr. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!