Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vesém így serűlhetet? Ezek a...

Vesém így serűlhetet? Ezek a tünetek mire utalnak? (Voltam orvosnál de . )

Figyelt kérdés

1 hete tető javítás közben egyik 10x5cm es szarufa élére estem bal oldalammal. (Másikba akadt a lábam).

Borda repedésem vagy zúzódásom van. Ki is jött egy zöldes lilás csík mellbimbóm alatt 1cm mel egészen a hátamig. Voltam kórházban. Orvos letolt ,hogy öngondoskodás is van a világon(oldjam meg magamnak fájdalom csillapítóval) de azért elkűldött röntgenre. Eredménnyel kijött az ajtóba annyit mondott,vegyek fájdalomcsillapítót.

Esés napján feltűnt sokat iszom, fél nap alatt 3 litert minimum. Picitvzavaros volt a vizeletem bár 2 energia italt megittam aznap.

Pár nap múlva mintha lejebb a hátam bal oldala is fájt vagyis feszűlt. Jellemzően késő délután -kora este viszek be sok folyadékot.

Ma kertben dolgoztan középnehéz fizikai munkát 4 liter folyadékot (víz-icetea) vittem be .

Olyan minha minnél többet innék annál jobban feszülne a hátam. Vizelet 5-6 alkal9mmal kb. Tiszta!



2020. ápr. 18. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Persze lehet attól,hogy fáradok vagy erőltetem magam.

Vagy lehet hogy arra sugárzik a borda repedés miatti fájdalom?

+egy tünet ágyról nem bírok felállni,bal oldalamon fekvés fáj(ébredek ha ráfordúlnék)

2020. ápr. 18. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2020. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 Tudom kicsit hosszú lett,de voltam orvosnál flegma nagyképű fiatal doki volt. Kb minek mentem oda stílus. Most ha megint "potyára" megyek,elzavarnak (jóformán)
2020. ápr. 18. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
egy hete fáj a vesetájékod, ez baj, azt írtad csak röntgen volt, vesédre nem ártana egy UH--- háziorvosdhoz menj, ha rendel!
2020. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!