Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan mossam meg a hajam?

Hogyan mossam meg a hajam?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt elvágtam a bal középső ujjamat elég durván (szerencsére jobb kezes vagyok). Bementem ügyeletre és a doki, miután megröntgenezték és osszevarrták azt mondta, hogy ne érje víz a kötést, viszont a hajamat már meg kéne mosnom, mivel holnap megyek vissza kötéscserére, utána hétfőn pedig fogorvoshoz, meg amúgy is utálom ha zsíros, és már egy hete nem mostam. Valaki, aki volt már hasonló szituációban (nem feltétlenül vágás, hanem amikor nem tudta saját maga megoldani, pl: kéztörés), hogy oldotta meg? 16/l


Légyszi a kérdésre válaszoljatok, és ne azt írjátok, hogy ilyen esetben miért a hajmosáson jár az eszem. A kérdést direkt nem a szépségápolás rovatba tettem. Előre is köszi!


2020. ápr. 25. 18:39
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Megmossa anyukád...
2020. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Tegyél nejlonzacskót/szatyrot a kezedre és rögzítsd.
2020. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nejlonzacskot tennek. Tobbet is. Vagy tobb kesztyu, csuklon gumival. Valamennyire igy is nedves kesz, bep arasodik.Nekem szerencsere megmosta anya, mikoe nem tudtam hasznalni.
2020. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 25. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én a törött karomra kukás zsákot húztam, és postás gumival rögzítettem. A zuhanyrózsát meg tudtam vele fogni, de a hajamat csak fél kézzel mostam.

A kádba is be tudtam feküdni, a karomat a kád szélére tettem.

2020. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!