Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a külömbség a fitnesz...

Mi a külömbség a fitnesz puzzle szőnyeg, és a gyerek puzzle szőnyeg között?

Figyelt kérdés

Olyan szőnyeget keresek a gyerek alá, ami nem mintás. Egy csomó gyerek puzzle szőnyegbe minta van, szám, betü, amit ki is lehet szedni. Olyat keresek ami jó nagy, és nem mintás, de pláne nem kivehető mintás. Azon gondolkoztam rendelek fitnesz szőnyeget, ami ilyen puzzle-s. Ugyna úgy néz ki ránézésre, de nem merem vakon megrendelni mert ;

-Nem gyerekeknek készült

-Nem tudom jó ötlet-e

-Nem tudom mi a külömbség a kettő között. Ez a főbb kérdésem.


Minden tapasztalatot, gondolatot, tanácsot, ötletet szívesen fogadok. Köszi! :)



#baba #puzzle szőnyeg #játékszőnyeg #fitnesz szőnyeg
2020. ápr. 28. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi, max, a színe, meg hogy a fitness az strapabíróbb, vegyél nyugodtan
2020. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy az is be van vizsgálva arra, hogy mi van, ha a gyerek szopogatja, de ha nem szopogatja, mert nagyobb már, akkor nyugodtan vegyél olyat
2020. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, vegül nem is a fitnesz puzzle szőnyeget kapta, hanem a gyerekeknek készültet. Talán lehetséges hogy a két fajta szőnyeg közötti ár külömbözet, pont ezt a vizsgálatot takarja. Például...

Köszönöm a válaszokat, és a gondolatokat! :)

2020. máj. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!