Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Parketta vagy szőnyeg a jobb...

Parketta vagy szőnyeg a jobb egy gyerek szobába és falszínt milyet ajánlanátok? Neki a parketta jobban tetszik csak nemtudjuk hogy az nagyon hideg érzetet adna -e neki. Lécci küldjetek privibe és ott beszélünk.

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Parketta+ szőnyeg. Milyen gyerekről van szó,+ a szinvilága?:D


Szőnyegpadlót ne.

2014. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Barack, kék vagy valami szép tapéta.
2014. aug. 26. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen szőnyeget ajánlanátok parkettához?
2014. aug. 26. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk két kisgyerek van, az egyik 4, a másik 2 éves. Sem én, sem a Feleségem nem akartunk szőnyegpadlót a szobáikba, mert abból sokkal nehezebb kiszedni a port, mint a parkettáról felmosni.

Kisfiunk szobájában ilyen szőnyeg van:


[link]


Kislányunkéban pedig ugyanez, csak rózsaszínben.


[link]


Ha játszunk velük, ezeken ücsörgünk.

2014. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is parkettát mondanék, egyáltalán nem hideg az érzete. A szőnyegpadló egy gyerekszobába nagyon rizikós (tisztítás szempontjából). A szőnyeg amit az előző válaszoló linkelt, tényleg nagyon jó. Ha nincs a környéken Ikea, akkor is igyekezzetek valamilyen bolyhosabbat, hosszú szálút venni, kellemes érzetet ad.
2014. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es voltam.


A fiunk szobájában a fal pasztell zöld, a parketta barna, a bútorai, berendezései pedig narancssárga-citromsárga-fehér-barna színűek.


A lányunk szobájában a fal capuccino színű, a parketta barna, a bútorai, berendezései rózsaszín-fehér-világos bordó színűek.

2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még ha valaki írna olcsó parkettát vagy szőnyeget de lehet közepes árkategóriájú is azt megköszönném!
2014. aug. 26. 15:47
 8/8 anonim válasza:
Én azt mondom,hogy mivel nekem parkettám van szerintem az is jó,de a parketta+szőnyeg a legjobb, mert lehet olyan szőnyeget venni ami kisebb,mint a szobának a területe,de mégis jól néz ki és nem is fázhatunk fel ,ezért én ezt a módszert javaslom. :)
2014. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!