Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Járt már valaki hasonlóan? Mi...

Bzs03 kérdése:

Járt már valaki hasonlóan? Mi hozta helyre?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete hogy egyik reggel fölkeltem es fájt a jobb csipocsontom es a forgom. Azt hittem csak elfekudtem. Hiaba kentem diclaccal, szedtem fajdalomcsillapitot, jogaztam, nem hasznalt. Nem is annyira faj olyan erzes inkabb mintha becsipodott ott volna valami.

Tudna valaki ebben segiteni mi lehet?hogy kezeljem?mikor mulhat el?

20/L



2020. ápr. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ágyad kemény? Egyéb ismert gerincpanaszaid vannak? Helyes a testtartásod?

Ajánlom Facebookon a Gerincsérvvel élők csoportját. Ilyen témákban sokan tudnak tippet adni (annak ellenére hogy neked a csípőd fáj, szerintem megéri kiírni)

2020. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem nincs semmilyen gerincpanaszom es a tartasom is helyes.
2020. ápr. 29. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a jógától van...
2020. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj remélem olvasod, én is fiatalon, 24 évesen jártam most így. Tegnap sokáig ültem törökülésben, azóta fáj az oldala.

Nekem mi lett a gond, elmúlt?

2023. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!