Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Civil emberként vehetek a...

Civil emberként vehetek a gyógyszertárban lidokain sprayt? Vagy csak receptre lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

#recept #Lidokain spray #gyógyszertar
2020. máj. 1. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vényköteles, tehát recept nélkül nem adják ki senkinek.
2020. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oh köszi. Amúgy akkor az hogy lehet, hogy aki tetoval annál van?
2020. máj. 1. 21:08
 3/19 anonim ***** válasza:
Tetoválószalonban a tetoválóknak ez is hozzátartozik a munkájukhoz. Vállalkozóként nagytételben gondolom hozzájuthatnak legálisan- recepttel. Vagy ha valaki hobbiból tetovál otthon (mert sajnos van ilyen is) akkor innen-onnan simán tudnak szerezni 1-1 receptet erre vonatkozóan. Tapasztalatból írom.
2020. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sajnos csak receptre lehet venni, pedig nekem elég sokszor jól jött volna, helyette maradt a kínlódás.


Egyébként tudja valaki hogy miért nem lehet csak úgy hozzájutni? Talán hallucinogén?

2020. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem mért vénykoteles. Pedig az epilalashoz jól jönne 😄
2020. máj. 1. 21:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Lidokain kenőcs nem vényköteles csak a spray
2020. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Javítom a többieket. Lidocain spray-t még receptre sem kapsz. Azt csak orvos kaphat.
2020. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Férfiként én nem epilálok (és nem is fogok, soha ebben de még az ez utáni életben sem :D), de mondjuk mikor a 3 cm-es szálkát bányászom ki a kezemből, vagy a cipőmbe pattant cunder hatásait "élvezem" iszonyú ól jönne.

De egyébként sorolhatnám,1001x jól jönne...


# 7

Az oké,ezek szerint átlag halandó nem juthat hozzá.


De mégis mi az oka? Ilyen durva drog lenne? Vagy kemény méreg? Vagy mi? Tényleg komolyan érdekel!

2020. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha csak orvos kaphat, akkor valaki magyarázza már el, hogy a tetováló szalonokban hogy jutnak hozzá pl?
2020. máj. 2. 04:51
 10/19 kriszpo ***** válasza:

Egészségügyesként nem javaslom a Lidocain tartalmú készítmények használatát hosszú távon, mert egészségkárosító hatása van. Hogy helyette mit használj szőrtelenítéshez, azt nem tudom, mert én nem szőrtelenítek férfiként. Javaslom, hogy kérdezősködj anyukádnál, barátnőidnél, olvasgass az interneten! Biztos, találsz előbb-utóbb megoldást a problémádra.

A Lidocain sprayt orvos "haver" írja fel a tetoválóknak vagy feketén szerzik be gondolom (ehhez nem értek).

2020. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!