Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tapasztaltatok már guggoláskor...

Tapasztaltatok már guggoláskor és egyéb ilyen térdet erőltető torna gyakorlatok során térdropogast? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
A bal terdemmel regen volt egy kisebb problema be volt dagadva egy ideig s fájt is. Azóta ha lepcsozok ropog. Sokat szeretek tornázni is de eléggé zavaró hogy folyton hangos, valaki tapasztalt még ilyesmit?
2020. máj. 6. 19:06
 1/2 Midorillee ***** válasza:

Izületi és porc probléma. Zöldkagyló kivonat vagy egyszerű étkezési zselatin használ.Nekem Dona nevű porcerősítőt javasolták de úgy tudom nagyon kikezdi a gyomrot. Friss nyers zöldségek is sokat segítenek. Sajnos nekem csúnya porckopásom van kb 25 voltam mikor jött a doki elhűlve hogy ez meg ez van a röntgenen...ja igen és a combizom erősítése is fontos ilyenkor. Nekem is kattogással recsegéssel kezdődött aztán bedagadt és fájt a térdem.

Üdv

29n

2020. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úristen nekem is szokott ropogni, nagyon utálom, bár nem fáj. Én annyit csinálok, hogy utána felállok, és finoman behajlitom a lábam, de csak kb. 45 fokos szögben. Ez általában hatásos utána, bár nem tudom miért :)
2020. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!