Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem munkahelyemen és...

Elestem munkahelyemen és bevertem a térdem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sikerült egy szép nagyot zakoznom és térdre estem. Fájt valamennyire de menni kellet amúgy sem érdekelnek az ilyen dolgokkal. Viszont valami lett a térdemmel kilehet tapintani benne egy kis csomót amit jobbra balra tudok a térdemben mozgatni, sokszor érzem hogy ott van (főleg hosszabb ülések után) de szinte egyáltalán nem fáj, kicsit érzékeny ( de inkább idegesít hogy érzem valami ott mozog és feszül) ha hozzá érek de inkább a bőr fáj ahol bevertem...

Corona vírus miatta a legnehezebb hogy menjen az ember orvoshoz vagy sem... Főleg azért mert nem fáj és szerintem csak az ütéstől egy kis folyadék van ott, de barátnöm szerint mennem kéne mert lehet egy porc és 1 vagy 2 hónap múlva kezd el fájni. Szerintetek?



2020. máj. 26. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a főnöködnek jelenteni kell és egy jegyzőkönyvbe is fel kell venni, ha a későbbiekben netalántán valami szövődménye keletkezne, legyen róla hivatalos bejegyzés. Az orvosok még nem haltak ki, legalább telefonon érdeklődj a kezelési lehetőségek felől.
2020. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg porcleválás.

Szólj a főnöknek, írjátok baleseti jegyzőkönyvet, és menj be a traumatológiára. Az a kis folyadék idővel egyre több folyadék lesz, azt le kell szívni. Lehet hogy a porc darabot is ki kell venni, azért kell a jegyzőkönyv, mert így 100%-os táppénzt kapsz.

2020. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok egyből, hogy porcleválás? Lehet simán bursitis, nyáktömlő-gyulladás. Szükség lehet helyi gyulladáscsökkentő injekciöra, de mindenesetre kenegesd gyull.csökkentő krémmel.
2020. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Artistaképző ?
2020. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fáj egyáltalán, csak ha térdelni akarok akkor olyan mit egy seb, nincs begyuladava, sinte olyan mintha nem is lenne kivéve ha megpróbálok térdelni.

Németországban vagyok kommissiosok, lényegébe húsos boxokkal futok egész nap és rakom bele az árút, a föld sokszor tele fan foliaval abba botlottam el miközben a termék a kezmbe volt. egyéb gondok miatt voltam az ügyeleten azt mondták nincs begyulladva ez semmiség... csak szar hogy térdelni nem tudok

2020. jún. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!