Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja a csuklómnak?

Mi lehet a baja a csuklómnak?

Figyelt kérdés
Pár évek óta van olyan a bal csuklómmal, hogy néha elkezd fájni, minden előzmény nélkül. Alaphelyzetben ha nem használom akkor nem fáj, de ha használom, mozgatom akkor szúró fájdalmat érzek. Nem zisbbad nem ég csak szúr és csak akkor ha hajlítom. Ez általában pár óráig szokott fennt állni nálam aztán váratlanul elmúlik. Valaki esetleg tudja hogy mi lehet és mit lehet ellene tenni?

2020. máj. 31. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sport orvosnál volt?
2020. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, egyszer sem voltam ezzel orvosnál. Csak nagyon ritkán jön elő ez a gond, van hogy hónapokig nem. Talán ínhüvely-gyulladás?
2020. jún. 3. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mejn el orvoshoz ő megállapítja és már nem kell ezen streszelned. Ki ír vmit oszt ennyi
2020. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is szokott hasonlóan fájni, ha kicsit többet írok, gépezek vagy telózok. Én bal kezes vagyok de mindkettő fáj (ugye amelyiket jobban megerőltetem). Mondjuk nem biztos hogy releváns az én esetem, mert mindkét csuklóm törött már el, az egyik durván is. Szerintem pihentesd többet, ha tudod és nézesd meg azért.
2020. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!