Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap elestem és nagyon...

Tegnap elestem és nagyon bevertem egy téglába a karom, keletkezhetezt ezáltal valami izomsérülésem? Mert ezek alapján erre következtetek.

Figyelt kérdés

Tegnap elcsúsztam a járdán és ahogy elestem és ahogy megtámaszkodtam a kezemmel, közben bevertem a karomat, borzasztóan fáj, főleg, ha mozgatom, de nem látok semmi durva elszíneződést, csak enyhén piros, meg egy nagyon nagyon minimálisan lilás, nem lehetett valami belső vérzésem?

Mert ilyenkorra általában már tiszta kék és lila lett volna a kezem.


2020. jún. 1. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Keletkezhetett*v
2020. jún. 1. 10:54
 2/3 Tabbouleh ***** válasza:

Ha még most sem színeződött el az ütés helye, akkor nem látok rá nagy valószínűséget, hogy belső vérzésed lenne.

Ha megnyomod akkor is fáj, vagy csak mozgatáskor?

Szerintem maximum megrepedhetett.

Várj még 2-3 napod, figyelgesd a kezed és óvatosan tapogasd, hogy nincs e elmozdulva bármi. Ha nem múlik az elviselhetetlen fájdalom, akkir menj el dokihoz.

2020. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hm.. remélem mert már megijedtem :/

Igen, ha megmegnyomom akkor is fáj, mozgatáskor meg főleg, de érzem, hogy az izmom fáj.

2020. jún. 1. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!