Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat kb 1 hete néha a...

Mitől fájhat kb 1 hete néha a gerincem? 23/F Bővebben lent! SOS!!!

Figyelt kérdés
Kb 1 hete vettem észre magamon hogyha állva hátradőlök - homorítok akkor valamennyire fáj. 185 centi magas fiú vagyok. Hetente másfél órát focizok 1 huzamban minden péntek este már 3 éve. De a múlthét előtti foci óta (vagyis akkortól) érzem néha. Pl amikor úgy állok fel vagy ülök le akkor is érzem. Meg amikor fekve fordulok meg akkor is érzem néha. Foci előtt ugyanúgy bemelegítettem mint ahogy máskor is szoktam. Foci előtt sem csináltam senki megerőltetőt. Mitől lehet ez az egész és hogyan fog elmúlni? Orvoshoz nem fogok menni a vírus vagyis az órák hosszás várakozás miatt. A háziorvosom pedih 1 faluban van tőlem 30 km-re és hozzá sem megyek el ő is biztosan tele van. Városban lakok amúgy van itt kórház is. De a híradóban is benne volt a városom a kilométeres várakozás sorokról. Szóval mitől fog megszűnni? Nagyon félek és aggódok!!! Miket csináljak milyen gyakorlatokat? Miket tornázzak?

2020. jún. 1. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor inkább pihentesd, ilyenkor nem szabad "rátornázni". Az orvoshoz pedig menj majd el, amint lehet.
2020. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj csak nagyon néha bizonyos szituációkban. Amikor úgy mozdulok. Segíts kérlek!!! Írj -vissza!
2020. jún. 1. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Privátban írj vissza kérlek!
2020. jún. 1. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy ügyes csontkovácsot, vagy hasonlót. Rendberakja és tanácsokkal is ellát.
2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam már csontkovácsnál jó pár éve többnél is. Saját városomban és Pesten is.
2020. jún. 1. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt az igazi, de az esetedben mamúgy is szükséges évente átmozgatni a gerinced és nem ártana, ha valamelyik családtagod időnként átmasszírozna hillvital mestergéllel.
2020. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sok családtagom van sajnos. És senki sem ért a masszírozáshoz. Tehát ez kilőve.
2020. jún. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!