Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek tudja-e helyettesí...

Szikszallag kérdése:

Szerintetek tudja-e helyettesíteni ez a készülék a kisujjam törésére szolgáló egész alkari gipszet?

Figyelt kérdés

3hete történt a baleset kisujjam alapperce eltört, szerencsére nem kellett műteni minden jól halad a gyógyulásban de viszont már sokkal kisebb a jobb alkarom mint a bal. Hámlik ,büdösödik. Nem tudom semmire használni a kezemet.Fürdés sem megy.


Kérdés az lenne hogy ez a ligaflex boxer ujjrögzítő ortézis használható-e arra mint amit a gipszsín kifejt a kezemre?


[link]



2020. jún. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat.
2020. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos akihez mentem (sebész) mutogat a traumatológiára, hogy odamenjek a traumatológus csávó meg leordított hogy minek megyek oda kontrollra hisz ott sürgős eseteket látnak el. Na most légy okos Domokos.
2020. jún. 2. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is scak az orvos tudja megmondani, mert nagyon függ egy halom dologtól. Én nem kísérleteznék az ujjaimmal, mert elég rossz ha nem működnek. Van haverom akinek lebénult az ujja (bár ő elég hülye volt, és 1,5 hét után levette a gipszet, mrt kényelmetlen volt neki, meg viszketett).
2020. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnap fölzúgok a sebészetre egy röntgent kérek azt ha jól állok akkor beszerzem ezt a kelléket és csütörtökön fölrakatom.
2020. jún. 2. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Senkisem ajánlotta mégis 3 hét után levetettem a gipszet fölrakattam ezt és működött köszönöm hogy kérdezzem meg az orvosomat, ők annyit se tudnak a személyes testemről mint én :) 1hónap után már mozgatni bírtam az ujjaimat és munkába tudtam állni.
2021. jún. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!