Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zúzódott kéz mennyi idő alatt...

Zúzódott kéz mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából egy hónappal ezelőtt zúzódott a kezem mert rettenetes módon be vertem egy fém oszlopba. Akkor nagyon de nagyon fájt. Egy hónap otthonlét után már lényegesen jobb a helyzet viszont még mindig fáj. Mivel pénzt kell keres nem ezért visszajöttem dolgozni próbálom kímélni. A kérdésem az lenne nagyjából mennyi idő amíg teljesen visszaáll minden a régi kerékvágásba? Kb. még egy hónapot számolják rá?


2020. jún. 4. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

(Gondolom volt röntgen és nincs eltörve, ha nem nézte orvos, akkor a kezeletlen törés lenne az első tippem.)


Nekem a sima zúzódás pár hét szokott lenni, de persze elképzelhető, hogy a tied súlyosabb eset. Visszamentél az orvoshoz, hogy normális-e, hogy még mindig fáj?

2020. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze egy hónappal ezelőtt ott keztem mert itt munkában ért ugye a baleset. A kórházban azt mondták hogy egy hetet maradjak otthon és pihentessem hát egy kicsit ráhúztam azt hiszem. Igazából csak emelésnél fáj a kezem Na meg úgy alapvetően a tenyér élem És a testemtől messzebb eső fele a csuklómnak . És inkább a kis és gyűrűs ujjamnál. Egyébként a kezem többi részét tudom használni fájdalom nélkül
2020. jún. 4. 08:43
 3/4 anonim válasza:
Még max 2 hét.Ha utána is fáj keress fel orvost.
2020. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondjuk nekem eltört a csuklóm, de egy hónap múlva semmi baja se volt már, egyszer viszont csak meghúztam a lábam és több hónapig fájt.
2020. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!