Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zuzodott kis lábujj?

Zuzodott kis lábujj?

Figyelt kérdés
Reggel raejtettem egy tuskot a középső labujjamra. ( Ne kerdezzetek hogyan , idiota voltam) eléggé bedagadt és lila lett. Fáj is eléggé. Pénteken megyünk "nyaralni" , hogy hozzam addig rendben? Focizni is szeretnék ott bár elnézve a helyzetet , nem sok esélyt látok rá :( egy hónapja ezt várom erre tessék... Mit tudok tenni hogy péntekig helyre hozzam magam?
2019. jún. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél sebtapaszhoz használt ragszalagot és a kislábujjadat kötözd vele a mellette lévő lábujjhoz. Ne szorítsd el, de azért fogja. Doki sem tud mást csinálni vele.
2019. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hideg vizes borogatast tegyek rá? Eceteset? Van rá esély hogy szombaton tudjak sportolni?
2019. jún. 3. 18:00
 3/3 Skatebird ***** válasza:

Ha bedagadt, tegyél rá mirelit zöldséget, jégkockát, ami van otthon.

A ragasztás jó, de ha sportolni akarsz, érdemes mindkét oldalra rögzíteni: először csak kettőt ragassz össze, aztán ezekhez a harmadikat.

A csontforradáson nem, de a zúzódásos részeken segít a feketenadálytő krém (pl flexagil).

Edzőtábort is lehúztam így, nem lett baj. Bár ha a rúgólábad, a focit lehet, jobb átgondolni..


Azért ha nagyon dagad, inkább menj el dokihoz, mert akkor lehet, valami nincs a helyén..


Jobbulást és jó nyaralást!

2019. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!