Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok csinálni ha annyira...

Mit tudok csinálni ha annyira fáj a combom hogy nem tudom mozgatni a lábam?

Figyelt kérdés
Ma egy 90 kilós önvédelem tanár ráugrott a jobb combomra térdel és most annyira fáj hogy alig tudom mozgatni és behajlítani a lábam. Gyakszán vagyok és ha hiányzok nem mehetek tovább 12.-be kórházba meg nem tudok elmenni mert ebben a városban még nem fogadnak embereket csak 40km el odébb. Mit tudok csinálni hogy jobb legyen? Kb 10x10cm es pontban fáj és mintha egy hatalmas csomó lenne..

2020. jún. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Orvoshoz kell menned! Lehet olyan komoly izomsérülésed,amit ha nem látnak el,akkor nem tudod használni rendesen a lábad akár egész életeben!
2020. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sport krémmel bedörzsölgeted.Ezt pont izom sérülésekre,izomlázra,fájdalmakra fejlesztették ki.

Jobbat az orvos sem tud mondani.

2020. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!