Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Szóval széttört a kezemben egy üveg( nekivág tam valaminek véletlenül)és felsértette a csuklóm. A bőr teljesen lejött, csak valami rózsaszín dolog van alatta. Remélem nem a hús. Olyan mintha kiharaptak volna a kezemből valamit. A seb ovális alakú kb. Fél centi széles, 2 centi hosszú és Fél centi mély. Pokolian fáj, és nem gyógyul mar hatodik napja. Nem tudom van e benne üvegdarab de már kimostam és lefertőtlenítettem. Még mindíg fáj, és vérzik, hatodik napja. Nem varasodik. Be is kötöttem. Szerintetek el kellene mennem orvoshoz? Van valamilyen tanácsotok ilyen esetben? Talán varrni kellene?(úgy ertem ha elmegyek orvoshoz be kellesz varrni talán?)

2020. jún. 21. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem el hogy ezt meg kellett kérdezni. Igen, méghozzá nagyon gyorsan. Nem halsz bele, de lássa már szakember, pláne hogy szar állapotban van :/
2020. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!