Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csontkinövés a kezemen?

Csontkinövés a kezemen?

Figyelt kérdés

A kezemen, nem pont a csuklomon hanem kb a mutató ujjam vegeben kialakult valami kinoves.Kb 2.5 hete tart ez. Eleinte nem zavart, viszont mostanában fajdogal, neha zsibbad is, gondolom valami ideget ér részben. Mielott jonnetek jovoheten megyek orvoshoz chill outxdd

már kicsit nagyobb is amugy mint eleinte. Utana olvastam en, olvastam a ganglionrol de, az enyem ahhoz szerintem túl kemény. Igazából csak valami megnyugatobb választ várok, meg hogy szerintetek mit fognak vele csinálni? Irjatok amig nem jutok el orvoshoz. koszonom szepeeen. 16l



2020. jún. 24. 00:11
 1/5 anonim válasza:
Ha sikerül eljutni értesíts mivolt a baj. Sajnos ilyenről még nem hallottam
2020. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedden megyek kezsebeszetre de egyebkent semmit nem tudok meg:( de kezdek felnii
2020. júl. 5. 00:30
 3/5 A kérdező kommentje:
ganglion, es hetfon fognak muteni:((
2020. júl. 7. 21:10
 4/5 anonim válasza:

Szia, a műtét letudnád írni?

Milyen volt?

2020. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lehet már későn irok.

hat mutet elott kaptam infuziot, feloraval elotte kb batorito injekciot, betoltak, tettek ram egy csomo mindent, beadtak az altatot venasan, folem tettek a maszkot es mar arra keltem hogy mondtak kesz vagyunk. utana egyszer elajultam, de ez az altatas mellekhatasa. elegge fajt, masnap jottem haza. nost mar csak a heg latszik:)

2020. aug. 20. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!