Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csontkinövést okozhat a...

Csontkinövést okozhat a kerékpározás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A jobb lábfejemen középen helyezkedik el egy puklis képződmény.

Kemény megnyomkodva nem fáj, de kellemetlen érzést vált ki. Nem lehet odébb mozgatni, szóval nem valami zsírcsomó.

Pár hete elég sokat kerékpároztam és pár napra rá jelent meg ez a pukli. A tekeréshez hozzá vagyok szokva, 1 - 2 nap kihagyással elég gyakran tekerek 30-40-50km -t.

Nem voltam orvosnál, gyógymasszőr nézte meg nekem. De ő is azt mondta, hogy majd a sebész megmondja.

Elképzelhető, hogy a kerékpározástól... egy megerőltetéstől lehetne ilyet kapni?

Mit lehet vele kezdeni?

Félek a sebésztől. (pasik félősek. :) De ki nem félne )


Köszönöm előre is a válaszokat!



#csontkinövés #csontkinövés a lábfejen #pukli a lábon #bütyök a lábon
2014. júl. 17. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy a kerékpározástól van bár nekem sose volt még ilyen nekem pedig napi 50-70 Km nekem is megvan (3+1 pihi vel).

Ha nem múlna el 2-3 nap alatt vagy ha ugyérzed el kezd fájni vagy megnagyobbodott akkor javaslom tényleg mennyél el de én nem látom okát még orvos után futkosni egy pukli miatt :)

Bár ez lehet allergia is hallottam ilyenről minden esetre szedjél kalciumot is hátha csak allergia.

2014. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Allergiás soha nem voltam semmire még.

Csatolok egy fényképet, igaz nem divatbemutatót tartok. :)


[link]

2014. júl. 17. 01:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem néz ki sulyosnak
2014. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál és ezt állapította meg.:


Bal láb dorsalis felszínén kb 2cm átmérőjű mobilis, fluctalo teruime tap. Körülötte bőr normális tapintású.

Diagnózis: Ganglion dors ped. I.s.


Ez hámozza ki nekem valaki, hogy mi ez? Mit csinálnak vele?


Köszönöm szépen!

2014. júl. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!