Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Benőtt a lábkörmöm, kivágtam...

Benőtt a lábkörmöm, kivágtam amennyire tudtam, de még duzzadtabb azóta a bőr és egy kis genny is jön, ha megnyomom, már csak a sebész segíthet?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem és a picivel nehéz lenne elmenni orvoshoz. Valakinek van jó tanácsa?

2020. jún. 24. 04:43
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Jégkocka, hegyes olló, és ess neki!
2020. jún. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem segített a Betadine oldat és a Tetran kenőcs, pár nap alatt levitte a gyulladást. Betadin, ha megszáradt kend be Tetran krémmel és tegyél rá sebtapaszt, naponta cseréld.
2020. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Házhoz jövős pedikűrös segítségét kérni esetleg?
2020. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyógypedikűrös is megoldja. Valószínűleg maradt bent körömszilánk.
2020. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom
2020. jún. 24. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Pedikuros, de ha gennyes sajnos o sem fog tudni ugy hozzaferni. Tetran plussz naponta csereld a kotest rajta. A kotes lehetoleg ugy legyen rajta h por szosz ne tudjon bejutni ra. Esetleg kamillas borogatas estenkent furdes utan.


Udv egy gyogypedikuros :)

2020. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Almaecet, hidrogén-peroxid amiket találtam én is neten rá.

A hidrogén peroxid 3% nem csíp de kipezsegteti a gennyet. Napi minimum kétszer 20 perc melegvizes áztatás A vízbe rakhatsz sót is.

Nekem is van, hogy előjön a benőtt köröm probléma. Ha elkezd gennyezni akkor nekem is 2-3 hét mire meggyógyul.

Szerintem ha nincs benne már köröm darab akkor a sebész se tud mit csinálni vele.

2020. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtatok. Szerencsere par betadine-ozas utan helyrejott.
2020. jún. 28. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!