Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két hete rá esett a cipő...

Két hete rá esett a cipő tartó ajtaja a lábamra a nagy körmöm sérült, rá két napra a sebész levette azóta voltam 3 kötözésen azt mondták most már otthon is lehet. Szerintetek hogyan tegyem ezt meg?

Figyelt kérdés
Ők hidrogént használtak, én azt mivel tudnám helyettesíteni vagy azt valahol megtudom vásárolni?Tegnap voltam az utolsó kötözésen. Betadinnal kenték és azt mondták ugyan ugy kössem mint ők

2019. júl. 16. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz hidrogén peroxidot venni a gyógyszertárban, valamint betadint i, valamint mindenféle kötszer is van.


Nyugodtan csináld ugyanúgy.


Jobbulást neked!

2019. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen a betadint és a kötszereket tudtam, de vajon meddig kell még kötöznöm? Azt mondták fél év mire teljesen lenő a köröm, most addig kötözzem?


Köszönöm !

2019. júl. 16. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én addig kötöztem (egyre lazábban) míg a vérzés/levedzés megállt. Utána szerencsémre nem kellett mennem sehová és napokig szabadon tudott lenni. Utána már csak akkor "kötöttem be" ha olyan cipőt vettem fel amibe kényelmetlen lett volna nélküle.
2019. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én most is gyakorlatra járok mindennap cipőben kell lennem. De nekem nem vérzett, nem fáj, nincs vele semmi olyan probléma csak ezt a kötözést nem értettem.
2019. júl. 17. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik oka a fertőzés, a másik, meg a "lágy" részek védelme. Ha most sérül a körömágy akkor az maradandó torzulást is okozhat a körömben.
2019. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!