Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Cukorbetegsegnel megvagott lab?

Cukorbetegsegnel megvagott lab?

Figyelt kérdés

Gyogypedikuroskent van szakmai oklevelem de nem dolgozom benne csak csalad es kozeli ismerosok labait latom el. Nagyapam enyhe cukorbeteg, es mar nagyon sokszor tettem rendbe a labat szikevel de tegnap neki repult valami az ablaknak mikozben pediztunk, amitol megijedt es megrantotta a labat amivel en sajnos nagyon felszinesen de megvagtam. Ez nem hosszanti mely vagas hanem a Felszinen tortent, de aki ismeri vagy dolgozik ilyen szekevel tudjak h nagyon eles akar kepes egy hajszalnyi vagas amit te eszre sem veszel es maris verzik.

Termeszetesen fertotlenitettem es hidrogenperoxiddal csokkentettem a verzest a sarkan. Korabban is voltak sebek a laban mert belerugott a kuszobbe, vagy kitudja mibe es rendszeresen talaltam a talpan gyogyilt varasodott sebeket, nem okozott soha problemat amit en okoztam ez tenyleg azokhoz kepest nagyon feluleti.

Mindennapos fertotlenitesen es sebkezelesen kivul barmi olyan dolog amivel hamarabb gyogyul? Igy kisse erzekeny is neki es idos, sarkan csoszogva jarkal.


2020. jún. 26. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs más. Jarjon zart cipőben, nehogy megsértse ugyanott.Figyeljetek, merre halad. Ha nem gyogyul, kell ra hydroaktiv kotszer. Keressetek normalis sebeszt. Hidrogenperoxidot felejtsd el. Csak a szövetet karositja. Octenisepttel fertőtleníts.
2020. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!