Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A párom belefújt a köldökbe,...

A párom belefújt a köldökbe, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom poénból belefújt a köldökömbe és én alapból elég pánikolós vagyok és eléggé felhúztam ezen magam. Tegnap kifejezetten rosszul éreztem magam, ami még ma sem múlt el. Kicsit fáj a hasam és a köldököm környéke, néha a felsőtestemben máshol is érzek fájdalmat. A kérdésem az lenne, hogy ettől lehet nekem ténylegesen bármi bajom? Kerülhetett be levegő a hasamba? Kell ettől félni? Vagy ezek a tünetek már csak a pánikolástól vannak? Maga a köldök belül zárt?


Köszönöm előre is a válszokat!



2020. jún. 30. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, 11? Köldökbefújás, meg pánikolás azon, hogy levegő került hasadba? Egyikőtök sem normális, nőjetek fel! :D
2020. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ha levegő kerülne a hasadba onnan, akkor feszt folyna ki belőled/ a köldöködből minden eleve. nem részletezem, mert nem tudom, meddig tartó lyukra gondolsz, a belek is lyukasak-e...
2020. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És a fejedbe mikor fújták bele a levegőt?
2020. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy lehet. Nézz körül a strandon mennyi gömbhasú mászkál. Na azok sem a lufit nyelték ám le, hanem belefújták a levegőt!
2020. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azért megkérdeztem egy dokit is, ő is azt mondta, hogy nem lehet bajom. Valóban nem túl vastag a köldök “belseje”, de így lehetetlen. :)
2020. júl. 2. 14:32
 16/18 anonim ***** válasza:
felesleges volt, bár legalább lesz egy jó sztorija, amin röhöghetnek :D
2020. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Huhh, legalább meglesz az aktuális "nem hiszed el, hogy léteznek ekkora hülyék" sztorija a dokinak, amit hétvégén egy sör mellett elmesélhet a haveroknak! :D
2020. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bánom is én, legalább megnyugodtam :)
2020. júl. 2. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!