Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csinálnak inhüvelygyulladá...

Mit csinálnak inhüvelygyulladásal ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 20:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az gipsz az tuti. Engem is ugyanígy beutalóval gipszeltek. Már nagyon nem is volt új vizsgalat, hanem a gipszelőbe kísértek. Bent az orvos azért megnézte és mondta a gipszelőnek mit csináljon . Ujjakat és könyékig az egész kart begipszelik. Táppénz végig mivel egyáltalán nem tudod használni a karod.

Rögzítő nekem is volt de én is leszedtem mindig. Gipszet meg nem tudod levenni, ezért hatásos.

Mi lett? Ha gipszbe tettek, hány hétre kaptad? Mondtak fix dátumot?

Rajtam 3.hete van a gipsz, 1 hét után tettek rám végleges gipszet. Majd 4 hetesen van kontroll de lehet vissza kell gipszelni ezt előre mondta is az orvos.

2022. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Gipszelni kellett, egyiket egyelőre. 4 ujj és könyékig. Oktiber 4-én tették fel a gipszsínt, 10-én a teljes gipszet.

Holnap lesz “gipszkontroll” 3 hét után de valószínű csak át fognak gipszelni.

Háziorvos szerint nem veszik még le.

Nekem a kezelőorvos nem mondott fix dátumot. Vagyis aki először volt ott és mondta hogy gipszbe teszik, őt meg se kérdeztem meddig lesz mert totál ki voltam, aki meg két hete a teljes gipszbe rakáskor volt, ő azt mondta a három hét után vizsgál meg de mivel gipszkontroll van írva, ez nem levétel lesz csak gipszcsere.

Másik kezem is esélyes, arról is holnap dönt :(

2022. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Gipszkontroll az csak gipszcsere igen. Ez orvos és állapotfüggő mikor fogja levenni a gipszet
2022. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Akinek két kezet tettek gipszbe az írna legyszi?

Mennyire lehet használni?

2023. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bal kezemet gipszelték. Semennyire nem tudod használni. Nekem a hüvelyken kívül minden ujjam gipszben van.
2023. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az ujjakat mennyire kell gipszelni?

Fogni tudsz vele valahogy?

2023. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tegnap gipszeltek. Jobb kezem. Használni egyáltalán nem tudom mivel 4 ujjamat teljesen begipszelték. Felkötve kell lenni.
2023. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én nem mertem bevállalni a gipszet.

Milyen? Mennyire rossz?

2023. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!