Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma leégtem a napon a strandon,...

Ma leégtem a napon a strandon, most ráz a hideg illetve húz nagyon a bőröm, szerintetek napszúrást kaptam?

Figyelt kérdés

Eleinte semmit nem éreztem. Utána levörösödtem, majd elkezdett húzni a bőröm majd a hideg is rázott

Ez napszúrás szerintetek?

És ha az akkor bele is halhatok ha abszolút nem kezelem? Egyébként nincs rossz közérzetem



2020. júl. 5. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Garnier AfterSun. Nagyon jo, tenyleg hasznal. Egyebkent a leegett bor nem egyelo a napszurassal- tudtommal.
2020. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, egyébként ezt furcsálltam én is. Bárkit akit ismerek és kapott már napszúrást, szörnyen émejgett és az ágyat nyomta. Nem volt kedve várost nézegetni meg ahhoz képest elég beszédes is voltam.

Ha ez otthon történik, ki se írom a kérdést, de nyaralni vagyunk, több kisgyermek is van és megijedtem, hogy most miattam tönkre megy a nyaralásuk (ugyebár ha ne adj isten kórházba kerülök itt valahol)

De a többség szava szerint azt kaptam, szóval inkább a "többségnek" hiszek (ne haragudj utolsó), de gondolom ez ha napszúrás is, ilyen nagyon gyenge fokozatú lehet.

2020. júl. 5. 23:02
 13/16 anonim ***** válasza:

#11 jól írja, az After sun termékek jók!

Mondjuk én csóróbb vagyok és olcsóbbat veszem :)

Sun Dance (dm-és saját márka) a legjobb ár-értékben. Abban is aloe és panthenol van.


A napszúrásról itt olvashatsz:

[link]


Jobbulást!

2020. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Már jobban vagyok :)

Igaz, a bőröm még fáj ahol leégtem.

Ma délután 3-4 órára tervezünk lemenni, szerintetek jó ötlet belemenni a Balcsiba?

Vagy ma maradjak inkább árnyékba?

2020. júl. 6. 10:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj be nyugodtan, csak a pólót ne vedd le akkor se, ha mész be a vízbe.
2020. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok

Nem ertem a lepontozast. Korulottem barki napszurast kapott eddig, annak hanyingere volt, fajt a feje, a laz is elofordult, de minimum cefetul erezte magat aznap este. Ha a bor leeg, persze, hogy feszul, huzodik. Szerintem ez nem egyertelmu a napszurassal.

2020. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!