Eltört vagy sem?

Figyelt kérdés
Üdv! Nekem tegnap volt egy kis "balesetem" bringával. Beütöttem a lábamat kettő helyen. Kicsit fáj, és nagyon minimálisan be van duzzadva. Másik ember észre sem veszi, én is nehezen. Nem vörös, nem lila. Kicsit duzzadt és nyomásra érzékeny. Járni tudok vele, járás közben nem fáj. Egy-két mozdulat után fáj kicsit. Ez most mi? Törés, zúzódás? Köszi a választ előre is.

2020. júl. 12. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha eltört volna nem tudnál vele járni és baromira fájna.

NEM tört el.

2020. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Előző, hallottam olyan sztorit orvostól, hogy a néninek a combnyaktörése már félig összefort, mire kiderült... elesett, de nem fájt neki annyira, hogy orvoshoz menjen



Kérdező, nézesd meg a balesetin, ha úgy érzed baj van, abból baj nem lehet

2020. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

1. Valószinűleg jelen esetben csak zúzódás ha tudsz vele járni és járás közben sem fáj

Nagyanyám két napig járkált fájdalom nélkül az eltört combnyakjával mire az utcán rosszul lett és megállt egy helyben, onnan vitte el a mentő

2020. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törés. Inkább zúzódás. Az is lehet nagyon fájdalmas. Nekem volt lábtörésem, olyan nagy fájdalmat éreztem, hogy elmondani nem lehet. Nem is tudtam rá állni egyáltalán.
2020. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!