Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy baleset következtében...

Egy baleset következtében bevertem hátul a fejem, és behorpadt a koponyám,menjek orvoshoz vele?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kb 1 hete történt egy baleset hogy véletlen neki estem háttal a polc élének s bevertem a fejem hátul a tarkómtól fentebb. Aztán estefele észrevettem hogy lett egy horpadás ott( eddig nem volt ott sose és ez fájt ) ez utáni napokban nagyon fájt a fejem nem tudtam rajta feküdni se stb. Utána lévő nap (baleset után) jelentkezett kétszer olyan hogy majdnem elájultam, szédültem, a végtagjaim nagyon elgyengültek nem birtam mozogni se nagyon stb azóta ezek a tünetek nincsennek, ám a fejfájás néha nagyon előjön mint pl. most is igaz már enyhébben csak. Orvosnál még nem voltam ezzel, mert igazából a fejfájáson kÍvül nincs más rossz tünetem és már tudok rajta aludni is. A horpadás ott van azóta is nem tünt el. Szerintetek érdemes lenne elmennem orvoshoz megnézetni van -e valami vagy majd egy idővel helyre jövök teljesen?

#baleset #koponya horpadás
2020. júl. 12. 21:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg szeretném tudni lehet e komolyabb bajom?
2020. júl. 12. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
A koponyád nem tud behorpadni! Duzzanat keletkezhet rajta, vagy betörhet, de horpadni nem tud a csont! Semmi bajod nincs!
2020. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön orvoshoz kellett volna fordulni.

Nekem tanárom elesett biciklivel beverte a tarkója környékén és meghalt. Szerencséd volt, hogy nem olyan helyen verted be.

2020. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!