Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10. hetes lábtörés (szárkapocs...

10. hetes lábtörés (szárkapocs) után lehetséges, hogy ennyitől eltört volna újra?

Figyelt kérdés

Tehát 10 hetes a szárkapocs csont törésem, már egész jól megy a mankózás is, teli talppal.

Tegnap kicsit sokat jöttem-mentem egyrészt, másrészt az ágyon csináltam egy olyat, hogy két térdemen voltam, mert az ágyon igazítottam a paplant stb és éreztem egy rossz mozdulatot és azt hiszem azóta van az, hogy kicsit érzékenyebbe, illetve kicsit fájdalmasabb. Bedagadva jobban viszont nincs és ha ráállok sem nyilal bele.


Létezik, hogy valami lehet a csonttal vagy inkább csak kicsit megertőltettem és most pihennie kell?


2020. júl. 23. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
10 hét után szerintem nem törhet el ennyitől újra, de erőltetéstől fájhat még sokáig, nekem vállam tört el decemberben és bizonyos mozdulatokra még mindig fáj, meg időváltozásra is.
2020. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem...
2020. júl. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!