Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

Ma ráesett a szememre egy karika, ami kb 2 kiló lehetett. Akkor nagyon fajt, nagyon megijedtem, de egyből segítettek az edzőteremben, elkezdtük borogatni meg ilyenek. Még mielőtt kérdeznétek hogy ez hogy sikerült, ezt elég nehéz megmagyaráznom, mert ez egy ilyen ügyességi edzőterem, ahol mászni kell, és onnan ahogy leestem kiesett a kezemből ez a karika amivel mászni kell és így a szemem mellé esett. Itt van egy kép: [link]


Utána semmi bajom nem volt csak eléggé fájt, szerencsére a szememnek sincs semmi baja, látok rendesen. Mostmár csak annyi hogy be van dagadva, érzem a szememmel. Nincs hányingerem, nem fáj a fejem, csak a helye ahol bevertem, nem szédülök meg ilyenek. Szerintetek?



2020. júl. 24. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen a szemedet találta el vagy csak ott, ahol látszik?

És utána egyből láttál normálisan?

2020. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ahol látszik, a szememet nem találhatta el, mert akkor valószínűleg kinyomta volna. Meg nem volt vörös, meg semmi. Rendesen látok/láttam vele.
2020. júl. 24. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett komoly bajod... Nekem is volt ilyesmi,csak én bringával neki estem egy kőnek,de kábé így nézett ki. Jegeld sokat,borogasd,azt a pici pirosas sebet fertőtlenítsd,tegyél rá tapaszt, ha úgy látod. Hogyha nem lesz szebb,vagy mégis előjön a szédülés akkor bemehetnél a kórházba megnézetni ... De nem hiszem hogy agyrázkódást kaphattál volna,hiszen nem lettél rosszul. Jobbulást! :)
2020. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!