Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiszívták a nyakam és nagyon...

Kiszívták a nyakam és nagyon fáj! Mit lehetne vele tenni? Lehet belőle komoly bajom?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy puszilgatja, nem ez volt életemben az első, az is meglátszott, de nem fájt. Ez most fáj, amikor mozgatom a nyakam. Lehet belőle bajom? Nem lehet ilyentől megfulladni, ugye? Mit lehetne tenni, hogy ne fájjon?

2014. nov. 16. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Ilyet a 16 évesek és a cigányok csinálnak....

Majd elmúlik idővel. Egyébként fordult már elő olyan, hogy valakinek ettől vérrőge keletkezett. Nem kell ilyen primitíven viselkedni.

2014. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meglepődtem mikor megláttam a tükörben, hogy vörös foltjaim vannak. Csak annyit éreztem, hogy puszilgatja, ami jól esett. Gondolhatod mennyire hiányzott a nyakfájás meg, hogy takargatnom kell.

Azért köszi a választ.

2014. nov. 17. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó, ha valaki kiszívja a nyakad ráadásul még fáj is. Kend be fogkrémmel.
2014. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Utólag fáj, akkor nagyon jó volt. Tényleg csak azt éreztem, hogy puszilja.
2014. nov. 17. 01:10
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Az első válasz ostobaság. Van, aki szereti, van, aki nem. Bajod nem lesz tőle, majd elmúlik. Feketenadálytő-krémmel lehet gyorsítani a folt eltűnését. Mondd meg, hogy máskor csinálja finomabban, mert fájt, vagy ne csinálja, ha nem szereted.
2014. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!