Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tavaly januárban megzúzódott...

Tavaly januárban megzúzódott a bokám és még mindig fáj, ez normális?

Figyelt kérdés

Már jóval több mint egy év eltelt, de ha egy kicsit gyorsabban (vagy többet) sétálok, kegyetlenül fáj, futni meg nem is tudok. Nem akartam megint orvoshoz fordulni, mert mindig csak azt hallom hogy majd jobb lesz, ennek idő kell, de szerintem ez nem oké hogy ennyire fáj mikor már ennyi idő telt el azóta.


-/N



2020. aug. 8. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt orvos mondta??

Ha eltort es rosszul forrt ossze, az fajhat

2020. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem februarban zuzodott. Ha nem tort el es nem tortent semmi komolyabb, muszaj eroltetni, mashogy nem lesz jobb. Nekem is 2-3 honap volt, mire ugy-ahogy mukodott, mint elotte.
2020. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szalagok kinyúltak akkor normális. Javulhat idővel, de tökéletes már nem lesz. Gyógytorna, erősítés jót tesz, de vigyáznod kell rá, mert mostantól könnyebben le fogsz sérülni ugyanott.
2020. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem részleges szalagszakadásom volt januárban, most már futni is tudok, ha kell, de nap végére azért szoktam érezni, hogy még mindig nem az igazi (olyan munkát végzek, ahol napi 8-10 km-t gyalogolok). Viszont én kaptam bokarögzítőt, amit kb 2-3 hónapig használtam.
2020. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!