Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem futás közben, fáj az...

Elestem futás közben, fáj az egész jobb oldalam, szerintetek ennyivel menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kocogni mentem, egy meredek részen megcsúsztam, összezúztam az egész jobb felem. Fáj a kislábujjam, ami hatalmasra dagadt, sebes lett a térdem, nagyon fáj alig bírok ráállni, a csípőm, a jobb kézfejem, karom végig, a vállam, nem tudom megemelni a kezem és az arcomon is lett egy nagy lila dudor. Hazacammogtam de most csak szenvedek..
2020. aug. 11. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kislábujjadat egy ragszalaggal kötözd össze a mellette lévő ujjaddal, sokat segít. Ráadásul ha esetleg törött, akkor is ugyanezt fogják vele csinálni. Viszont ha kiugrott, a helyére kellene tenni, amihez doki kell.

A kéz sérülés gáz, ha nem tudod felemelni, akkor doki kell.

Szerintem ragaszd össze a két lábujjadat hogy mozgásképes legyél és menj be a kórházba. Érdemes előtte felhívni a mentőket, hogy melyik az ügyeletes kórház, nehogy át kelljen menni egyikből a másikba.

El tud kísérni valaki?

2020. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vótá dokinál már,jobban vagy?
2020. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi igen, voltam, eltörött az orsócsont a kezemben, a kislábujjam is, a vállam és térdem jobb már, utóbbi kicsit be van dagadva, meg úgy nézek ki mint akinek behúztak egyet.
2020. aug. 13. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem tavaly ősszel volt orsócsont törésem,műtik neked?

2 es vagyok.

2020. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem említették hogy műteni kellene 😮 csináltak egy vékony gipszet és elzavartak, hogy ilyen időkben ne zaklassam őket ilyen semmiségekkel....
2020. aug. 13. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"Ilyen időkben"?? Miért, milyen időkben??? Csak nem erre a felfújt korona-lóf.szra gondoltak? Komolyan, mint ha valami világháború lenne több szézezer sérülttel, az ész megáll. Nem mondom, hogy nem kell tőle tartani, de többen halnak meg autóbalesetben, mint ebben a sz@rban. Arról nem beszélve, hogy emiatt nem látnak el egy csomó embert, mert várjuk a vírust, ami nem is jött, aztán többen pusztulnak bele az ellátatlanságba, mint a hülye vírusba.


Ám örülök, hogy jobban vagy, jobbulást!

2020. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!