Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 110DB-es hangban lehet hallás...

110DB-es hangban lehet hallás károsodást kapni?

Figyelt kérdés
Egy oleo Mac fűkaszával vágtam a füvet amire 11DB-el van írva ès KB.40 percet és utána a jobb fülem olyan volt mintha belenne dugol másnap jobb lett de még van egy fura érzés

2020. aug. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
11 vagy 110?
2020. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem egy ilyen gép hadználatiját, több helyen is ír erről és előírás a fülvédő használata.
2020. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
110DB
2020. aug. 13. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használni kell füldugót,és szemüveget.
2020. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga nélkül a kezetekbe nem adnám. Csak a rángatózást hallgatva, amit rengetegen leművelnek, legalább a magatokhoz való eszeteket használnátok, de áááá, jobban kell tudni, mindegy a', meg öregapám a háborúba'... Jó, rendben, aztán a nyers valóság meg kijózanít, még ha nem is túl hosszú időre.
2020. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Privátodra válaszul: ez esetben kérlek ne haragudj a kirohanásomért, nem teljesen rád irányult. Persze azért tegyük hozzá: valid dolog halasztani a fűnyírást (szinte hallom a sóhajokat...), főleg ha nem kerek az eszközpark. De voltam a te cipődben is, csak én a párezer forintos agybadugósomat öltem meg, ami egyáltalán nem biztos, hogy racionálisabb döntés volt, sőt. Persze én fura egy kaszás vagyok, mert amikor épp senkinek se kell meghalni (mármint a talajon, hehe), akkor pazar zenéket hallgatok és próbálok is alkotni, amihez nem passzol a meghurcolt fül. :)
2020. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!