Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izületi vérzés ekkora fájdalom...

Izületi vérzés ekkora fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
4napja volt egy kisebb balesetem, es azóta szörnyen fáj a könyököm. Voltam kórházban, készült röntgen, de az ortopéd szerint csak bevérzés. Hatalmasra duzzadt a könyököm, de nincs elszineződve. Semennyire nem tudom mozgatni, és akárhogy tartom folyamatosan fáj. A baleset óta max 8 órát sem aludtam összesen, azt is 15-30 perceket, mert felébredek a fájdalomtól és nagyon nehezen is alszok el. Már néha halucinációim is vannak a fáradtságtól, és ingerült vagyok. Gyerekkoromban volt eltörve az alkarom, és 8éve a lábujjam, de egyik sem járt ilyen pokoli fájdalommal. A fájdalomcsillapitóktól már a gyomrom is kezd fájni.

2020. aug. 16. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon fáj.
2020. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lioton segíti a haematoma felszívódását, akkor jobb lesz.
2020. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen baleseted volt. Látod, ezért kell nagyon vigyázni az egészségre! Autóbalesetben ennél sokkal komolyabb sérülések is lehetnek, amik sokkal nagyobb részre kiterjednek, az aztán tényleg nagy fájdalom, nem beszélve, hogy utána egy éltre nyomorék marad az illető, nem fog tudni menni, úgy kell ápolni egy életen át.

Mert egy hülye, aki szándékosan 100-zal száguld végig városban az úton, súlyos balesetet okoz, és letudja annyival, hogy ő ilyen, közbe más meg megsérül miatta.

Tudta, hogy balesetet okozhat, és hogy az milyen következménnyel jár, mégsem tudta megállni, hogy ne száguldozzon, és ahogy a baleset előtt, úgy utána is leszarja a dolgot.


Vigyázz magadra, mert látod, hogy viszonylag kis sérülések is milyen irdatlan fájdalommal és problémával járnak. Ezért kell vigyázni magadra is, meg másra is.

2020. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az orvos szerint legfeljebb 14 nap, és maradéktalanul meggyógyúl, ehhez képest az ötödik napon sem tudok még aludni. A könyököm hegyén már van egy aprócska fekete/sötét lila folt, amit ma reggel fedeztem fel. Azt nem tudom elhinni, hogy egy törés mégiscsak komolyabb, maradandóbb sérülés, mégsem fáj ennyire. Ez normális?
2020. aug. 17. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nekem kb két héttel tovább fájt és gyógyult a szalagszakadásom, mint a bokatörésem.
2020. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vállam tört el télen és a könyököm fölött kicsivel lett egy öklömnyi bevérzés is, ez fájt a legjobban, kezem lógatni nem bírtam hetekig, felkötve nem fájt. Borogasd és kenegesd fekete nadálytő krémmel.
2020. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete folt lett a könyöknél, elég ijesztő volt, nagyon lassan szívódott fel és sokáig fájt.
2020. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!