Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bélfal megroppanása, vagy...

A bélfal megroppanása, vagy bárminemű belső vérzés, feltétlen fájdalommal jár?

Figyelt kérdés
Rávettem a barátnőmet a hátsó bejárat használatára, de kérte, hogy segítsek neki "kitisztítani" úgyhogy zuhanysugárral feltöltöttük (max 3 liter víz) majd kiengedte, utána tökéletes volt a szeretkezés, tiszta volt és semmi baja. Viszont most olvastam a neten, hogy a zuhanycső sugara 30 méter per vízoszlop nyomással bír és max 1 méteressel szabad beönteni. Remélem semmi baja. Mert ha belül elromlik valami szerintem nem feltétlen érzi meg... azt tudom, hogy visszavettük a sugarat legalább a negyedére, de ez ígyis kb 8 méteres vízoszlop nyomás. :S
2009. máj. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
nos, azt leszámítva, hogy hülységnek tartom a házi beöntés pusztán az anális szexért...nem lett semmi baja, nyugodj meg. ha belső vérzése lenne, az nagyon hamar jelentkezett volna. ha megroppan a bélfala az is baromira fájna. persze van, hogy nem fáj, de olyan alhasi gyulladása lett volna másnapra, ami lázzal, kemény hasfallal, erős rosszulléttel, zavarodottsággal jár. azért legközelebb vigyázzatok, mert elég veszélyes, a bélfal különösen sérülékeny dolog.
2009. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál, köszönöm. Amúgy óvatosan csináltuk és szerintem 8 méteres vízoszlop nyomás (vedd úgy, hogy negyedig kinyitott csap) képtelen kárt okozni odabennt neki.
2009. máj. 22. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Végbél-repedés sajnos előfordulhat, ha a végbelet sérülés éri, ami lehet mechanikus, külső hatásra (pl. nem megfelelően előkészített anális szex!!), vagy akár székrekedés következtében. Nagyon fájdalmas tud lenni, és nehéz kikezelni, úgyhogy csak óvatosan a hátsó bejárattal!
2009. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!