Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka serulés mennyi ideig...

Boka serulés mennyi ideig gyógyul?

Figyelt kérdés
2 hete tortent; hogy felre leptem a járdán es magam ala fordult a bokám; 3 reccsenést hallottam. De mivel kisbabam van es egyedul voltunk nem tudtam orvoshoz menni. Ezert otthon kezeltem. Az elso nap fel lábon ugráltam; mert nem birtam raallni. 3 nap már bicegve ment. Most ott tartok; hogy ket hete tortent a baleset; tudok járni; de még mindig fáj; ha teljesen rálépek. Ez normális? Mennyi ido lehet a gyógyulás? Várjak vele agy mutassam meg dokinak?

#boka #bokaszalag #bokasérülés #bokaficam #Láb sérülés #Boka izület
2020. aug. 24. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem akarlak elkeseriteni, de velem ugyan ez volt, es kellett 2-3 honap, meg ujra normalisan mukodott... :(
2020. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ hat az szép lesz! Én most csak attól félek ne legyen maradandó fájdalom; járás nehézség; pont azért mert nem mentem el dokihoz; es pontosan nem tudom mi történt ott bent pontosan. De ahhoz képest; másnap mar lábra álltam. Csak hát most feszül és kattog is. Gondolom az izület.
2020. aug. 24. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia páromnak bokaszalag szakadása volt, neki 3 hónapba telt a gyógyulás. 1 hónap pihenés után lassan rá tudott állni de kellett viselnie egy speciális Otto Block nevű bokamerevítőt. Csak azzal tudott dolgozni menni, neki is feszes volt a lába és kattogott ekkor elküldték gyógytornára hetente 2x járt oda. Szóval inkább ne erőltesd mert nagyon nem játék akár rosszul is összeforrhatnak az izületeid. :( Jobbulást,vigyázz magadra
2020. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyan ez volt, röntgenezték és azt mondták nincs eltörve, de még teljesen ráálok akkor fáj, ez már 1,5 hónapja van. folyamat kenegetem. nekem az orvos azt mondta hogy amilyen szögbe léptem a járdára akár fél év is lehet.
2020. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!