Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Balul sikerült vérvétel - az...

Balul sikerült vérvétel - az egyik szúrás egy ideget érhetett a karhajlatomban. Hirtelen áramütés szerű érzés a hüvelykujjamnál és a tenyeremben. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

A zsibbadó-áramütés szerű érzésnél azonnal szóltam a laborosnak, hogy ez NAGYON rossz érzés volt. Mondta hogy elmúlik majd. Negyedik napja volt ez, a jobb kezemet alig tudom használni, nem tudom teljesen kinyújtani mert belenyilal az áramütésszerű szúrkodó fájdalom. Nagyon ijesztő.


Valaki tapasztalt ilyesmit, kb mennyi idő kellett a gyógyuláshoz? :(



2020. aug. 30. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A koleganőm járt úgy a tavaly.

Neki van egy S betüvel kezdődő szindrómája ami a vére keringését érinti.

Elmentek vért venni, a kabiros beleszúrt a karjába s aztán egy nagy fájdalmat érzett s elájult. Kellett vigyék az urdzsencára s perfúzióra pár óráig.

Következmény? Feldagadt s fájt a bal keze s egyáltalán nem tudta mozgatni 6 hónapig. Jártak vele akupunjtúrára meg egy labdát kell szorongasson s úgy mozgassa.

Még most se mozog úgy a keze mint azelött s egy nehezebb táskát se vihet vele mert megint lebénúl. A laboros nőt feljelentették es a nő azt mondta hogy a saját gyerekével nem csinálta volna meg de vele igen. A nő végzi tovább a dolgát a laborba mert a kolleganőmék szegények s nem volt pénzük jó ügyvédre. Ez a romániai Nagyváradon történt tavaly juniusban.

2020. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd holnap a háziorvosodnak, azt hiszem B vitamint szoktak ilyenre felírni.
2020. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!