Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes orvoshoz menni vagy...

Érdemes orvoshoz menni vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Most lesz 3 éve,hogy a térdem megsérült. Volt erős fájdalom, roppanás, utána nem is tudtam teljesen mozgatni a térdem. Másnapra rá sem tudtam állni, mivel egyfolytában kibicsaklott erős fájdalom kíséretében, 1 hétig feküdtem otthon. Orvosnál voltam, azt mondta 2 hét múlva jó lesz. Ezért meccsekre ugyan úgy eljártam, igaz, futni nem tudtam szinte meg semmit, de ennek hála csomószor visszaesett az állapotom. Kb egy évig állt fent, hogy sétálás közben random kibicsaklott, benyilaló fájdalommal. Most ott járok, hogy van mikor csak úgy el kezd fájni, illetve egyes mozdulatoknál kicsit kimegy, épp hogy elmozdul, ez van mikor nem vészes, van mikor picit be is dagad utána.

Azért lehet még próbléma a térdemmel, mert nem lett rendesen diagnosztizálva és kezelve vagy ez ilyen, hogy egyszer lesérül és vége? Lehet még rajta segíteni? Van értelme megint orvoshoz menni? Mert már ott járok, hogy félek elmenni, mert mindig kiröhögtek meg azt hitték színlelelek, hogy tényleg annyira fáj és elküldtek, hogy semmi bajom, mert már én érzem magam hülyének.



2020. szept. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rajta segíteni, de ahhoz orvoshoz kell menni.
2020. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megéri orvoshoz menni.
2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédia, vissza kellett volna menned már 1-2 hónappal utána, ha nem múlt el, de most se késő.
2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, hanem kell.
2020. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy 3-szor visszamentem, de mindig csak annyit mondtak, hogy kenegessem flectorral.
2020. szept. 7. 16:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre gondoltam, csak anyukám nem akarta, ha már van ingyenes
2020. szept. 7. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Részleges térdkalács ficamnak nevezik, azért részleges, mert magától vissza ugrik, nem a dokinak kell helyre rakni.

Viszont ilyenkor a belső oldalszalag elszakad, mert annyit nyúlni nem tud.

Elvileg a többi szalag átveszi a szerepét, ezért nem foglalkoznak vele első körben.

Nekem is instabil maradt a térdem, a második ficamnál a lábam is eltört, a vége műtét lett, azóta viszont hibátlan.

Lehet hogy másik orvoshoz kéne mened.

2020. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!